به همت پایگاه مقاومت بعثت دانشگاه

دیدار با خانواده معظم شهید آزادپناه و شهید آخربین

حجت الاسلام واحدی زاده خبر داد:برگزاری کنگره بزرگ یادواره شهدا و ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی اردبیل

به گزارش روابط عمومی نهاد رهبری دانشگاه،روز جمعه مورخه 24 بهمن ماه، دکتر حبیب زاده ریاست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل،حجت الاسلام واحدی زاده مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری،سید مجتبی هادیزاده فرمانده پایگاه مقاومت بعثت و عبدالمحمدزاده مسئول امورایثارگران دانشگاه،در منزل خانواده معظم شهید آزادپناه و شهید آخربین حضور یافته و از ایشان تجلیل بعمل آوردند.

در این دیدارها که به همت پایگاه مقاومت بسیج جامعه پزشکی بعثت ستاد مرکزی دانشگاه و  با هدف حفظ فرهنگ ایثار و شهادت صورت گرفت، بر تجدید میثاق با خون شهدا و آرمان های انقلاب تاکید شد.

در این دیدار حجت الاسلام واحدی زاده با اشاره به جایگاه رفیع شهدا در محضر خداوند متعال بیان داشت:

اینکه گفته می‌شود صاحبان اصلی انقلاب شهدا،ایثارگران و خانواده‌های آنان هستند سخن درستی است.خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران سرمایه بزرگ اجتماعی ما هستند.

مسئول نهاد رهبری ادامه داد:

احترام و تکریم خانواده ایثارگران و شهدا یک تعارف نیست بلکه یک وظیفه و حقیقت است و همان گونه که مقام معظم رهبری فرموده اند: امروزه زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست.

حجت الاسلام واحدی زاده در ادامه سخنان خود بیان داشت:

ان شاء الله در نظر خواهیم داشت تا کنگره ای  بزرگ با عنوان یادواره شهدا و تکریم مقام ایثارگران دانشگاهیان علوم پزشکی اردبیل را برگزار نماییم تا با این حرکت،کوچترین وظیفه و دین خود را نسبت به این عزیزان و خانواده بزرگوار ایشان ادا نماییم.

در ادامه نیز دکتر حبیب زاده با تجلیل از خانواده معظم شهدا افزود:

در جمع خانواده‌های عزیز، بزرگوار و معزز شهدا جز تواضع، کرنش، احترام و اینکه بگوییم شما به عنوان افتخار ایران و کشور و انقلاب اسلامی هستید،نمی توان چیز دیگری بیان نمود.

ریاست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در ادامه سخنان خود بیان داشت:

تکریم و قدرشناسی از خانواده معظم شهدا فضیلتی بس بزرگ و عملی ارزشمند است و امیدوارم شهدای عزیزمان شفیع ما در محضر پروردگار متعال باشند.

دکتر حبیب زاده در پایان سخنان خود از حمایت های همه جانبه خود و مجموعه دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در راستای خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران خبر داد و افزود:

ان شاء الله در نظر خواهیم داشت تا به زودی کتابی با عنوان وصایای شهدای والا مقام کشورمان را نیز با تلاش پایگاه مقاومت بعثت دانشگاه منتشر نماییم.

مجتبی هادیزاده فرمانده مقاومت بسیج جامعه پزشکی بعثت دانشگاه نیز در سخنان خود تصریح نمود:

امنیت، آسایش، رفاه و استقلال کشور را مرهون و مدیون خون شهدا هستیم که دل از تعلقات دنیوی کنده و جان خود را در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی فدا کردند و امروزه حداقل وظیفه ما در قبال این عزیزان این است که بستر و فرصتی برای تکریم بیشتر خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران فراهم نماییم.

در پایان این دیدارها نیز به رسم احترام و یادبود،هدایایی از سوی پایگاه مقاومت بعثت دانشگاه به خانواده معظم این دو شهید والا مقام اهدا گردید.

کلمات کلیدی
تهیه کننده:

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *