اخبار > در مراسم تجلیل از نخبگان دانشگاه

 


  چاپ        ارسال به دوست

در مراسم تجلیل از نخبگان دانشگاه

به گزارش روابط عمومی نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی اردبیل: مراسم تجلیل از نخبگان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با حضور ریاست دانشگاه،مسئول نهاد رهبری،معاون آموزشی،معاون دانشجویی و معاون بهداشت دانشگاه برگزار گردید.

در ابتدای مراسم حجت الاسلام واحدی زاده مسئول نهاد رهبری دانشگاه ضمن تقدیر اظهار داشت:مایه افتخار است که در محضر شما جوانان نخبه و صاحبان فکر در حیطه های مختلف علوم پزشکی هستیم.

مسئول نهاد رهبری تصریح نمود:به اعتقاد ما علم و پژوهش،نوزایی و شکستن سد جمود علمی و کشف مجهولات،نوآوری و خلاقیت موجب رشد،پیشرفت و یگانه راه کسب استقلال واقعی است و انقلاب ما برای حفظ هویت ذاتی و شعارهای اصلی خود که بر استقلال همه جانبه سیاسی،اقتصادی و اجتماعی تحقق پیدا می کند،بدون دست یابی به قله های علمی امکان پذیر نیست.

لذا مقام معظم رهبری نیز در تمام دیدارهای خود با جوانان عزیز و به خصوص در بیانیه گام دوم انقلاب این موضوع را در بند اول سفارشات خود آورده اند:به اعتقاد ما با نگاه عمیق به آموزه های دینی،تمام مساعات و آفات مطالعه،تحقیق و پژوهش شما بزرگواران عبادت محسوب شده و موجب اجر و پاداش الهی است.

حجت الاسلام واحدی زاده در ادامه افزود:با اهمیت به موضوع پژوهش مخصوص علوم پزشکی و علوم بین رشته ای می توان نسبت به رفع کاستی ها و نارسائی های موجود در جامعه اقدام کرد.و این موضوع مد نظر احادیث ماست،آنجا که علم را تقسیم به علم نافع و غیرنافع می نماید.

در ادامه دکتر اخوان اکبری ریاست دانشگاه نیز ضمن تجلیل این نخبگان دانشگاه افزود:به همت مدرسین دانشگاه علوم پزشکی اردبیل و تلاش دانشجویان نخبه دانشگاه، امسال شاهد هستیم که پس از ۲ سال کار بی وقفه وپرتلاش، دانشجویان عزیز دانشگاه توانستند در این المپیاد با افتخار آفرینی مدال‌های طلا و نقره را کسب نمایند.

وی همچنین ابراز داشت: دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در سال های اخیر شاهد رشد و شکوفایی خوبی در حوزه آموزش بوده است و در این راستا امسال شاهد ثبت نام چندین نفر از دانشجویان رتبه های دو رقمی کنکور هستیم و این نشانگر این موضوع است که دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از سطح علمی بالایی برخوردار است .

در این آئین تجلیل، از خانم دکتر سمیه متین مدرس حیطه استدلال بالینی، دکتر مهدی حسین نژاد مدرس حیطه کارآفرینی در بستر دانشگاه های هزاره سوم، دکتر سید سعید حسینی اصل مدرس تفکر علمی در علوم پایه، دکتر مهریار نظری محمدی مدرس حیطه فلسفه پزشکی و خانم دکتر ناهید احمدیان یزدی مسئول یازدهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی کشور و مدرس آموزش پزشکی تقدیر به عمل آمد.

همچنین از حسین صالح زاده دانشجوی پزشکی که در حیطه استدلال بالینی مدال طلا، مهدی سعادت دانشجوی پزشکی که در حیطه استدلال بالینی مدال طلا، نورمحمد ملاباشی دانشجوی پزشکی که در حیطه کارآفرینی مدال طلا، نرگس صمدی خادم دانشجوی پزشکی که در حیطه کار آفرینی مدال نقره، دنیا دوست کامل دانشجوی داروسازی که در حیطه تفکر علمی دیپلم افتخار، علیرضا نسیمی دوست دانشجوی پزشکی رتبه ۱۶ کنکور سراسری ۹۷و حمیدرضا نسیمی دوست دانشجوی رشته پزشکی رتبه ۹۸ کنکور سراسری ۹۷ از طرف دکتر اخوان اکبری رئیس دانشگاه علوم پزشکی با اهدای لوح افتخار مورد قدردانی و تجلیل قرار گرفتند.


١١:٥٤ - چهارشنبه ١ آبان ١٣٩٨    /    عدد : ٥٥٩٥٧٥    /    تعداد نمایش : ٤٩خروج
ارسال دیدگاه